Renk seçin:


Gerçek Kahramanlık Dediğin Böyle Olur!

Gerçek Kahramanlık Dediğin Böyle Olur!

Köpekler hepimizin hayatının birer parçası olmuşlardır.Evde,okulda,sokakta hatta heryerde.. Hatta bu canlıları sevmeyen kişiler de mevcut olsa bile bazen bu canlıların yaptığı şeyler o kişileri biile şaşırtmakta.. Günden güne gelen kahramanlık öyküleri,sonsuz ve saf sevgi,arkadaşlık vb. gerçek ve dünyaca tutulan asıl hikayelerin hep bu patili dostlarımıza ait olduğunu gözlemlediniz mi hiç? Dünyaca satan kitaplar,gazete ve dergilerde ki köşe yazıları ve daha bir çok örnek.. Hatta bizde çevremizde onların kahramanlık veya gerçekten hayran kaldığımız yönlerini gözlemlediğimiz zaman hemen hemen herkese anlatıyoruz ve o akıllı köpeğin hikayesinin hemen yayılmasını sağlıyoruz.Bende bugün sizler için gerçek kahramanlık hikayelerini toparladım ve yazmak istedim!

Lao Pan ve John Tumilson’un ardında bıraktığı bir köpeği var..Fakat o köpekler mezar başından hiçbir şekilde ayrılmayarak orada can vermeye razı geliyor..Fakat Hatchiko’nun hikayesi çok daha acıklı..O mezar başında sahibini beklerken can veren ve beklediği yerde heykeli yapılan gerçek bir vefakar!

Terör saldırısı sonucu Amerika’da bir Labrador cinsi köpek görme engelli sahibini o saldırıdan kurtarıyor.Sahibi hayatını Dorado’ya borçlu olduğunu söylüyor.

Shrek isimli bir köpek bir aile köpeği ve ailenin ufak çocuğunu tilkiden kurtaran cesur bir kahraman..Bir sürü darbe yiyen ve hayatını riske atan bu köpek amacına ulaştı..

Sırada ki hikaye ise Türkiye’den..Arama Kurtarma ekibinde yer alan Bob isimli Malinois cinsi köpek Söke’de kaybolan ufak bir kız çocuğunu bularak hayatını kurtardı..

Onlar hayatımızın her zaman vazgeçilmez birer parçaları,onlara iyi davranalım..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bmw çıkma yedek parça bmw çıkma yedek parça bmw çıkma yedek parça